SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.47) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Currency
mr: चलन

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Date
mr: दिनांक

en: Settings
mr: संरचना

en: Price
mr: किंमत

en: Close
mr: बंद
