SynPay - Sber Ykassa Robokassa (8.x-1.48) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Currency
pt: Moeda

en: Quantity
pt: Quantidade

en: Date
pt: Data

en: Settings
pt: Definições

en: Price
pt: Preço

en: Close
pt: Fechar

en: Empty
pt: Vazio

en: Product
pt: Produto

en: Return
pt: Retornar

en: Order total
pt: Total do Pedido

en: Order number
pt: Número da encomenda
