Syntax Highlighter (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Theme
az: Tema

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb
