Syntax Highlighter (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Theme
gl: Tema

en: print
gl: imprimir

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Insira unha páxina por liña como rutas de Drupal. O carácter '*' é un comodín. Rutas de exemplo son %blog para a páxina de blogue e %blog-wildcard para cada páxina de blogue persoal. %front é a páxina principal.

en: Enabled languages
gl: Lenguaxes activos

en: Installed
gl: Instalado

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
gl: Se se escolle o modo PHP, introduza o código PHP dentro de %php. Teña en conta que a execución de código PHP incorrecto pode rachar o sitio de Drupal.

en: PHP filter
gl: Filtro PHP

en: Pages or PHP code
gl: Páxinas ou código PHP
