Syntax Highlighter (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: print
kn: ಮುದ್ರಿಸು

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ
