Syntax Highlighter (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Theme
lt: Tema

en: Input filters
lt: Įvesties filtrai

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Enabled languages
lt: Įjungtos kalbos

en: Installed
lt: Įdiegta

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.

en: PHP filter
lt: PHP filtras

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas
