Syntax Highlighter (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sq: Shkruaj një faqe për rresht si pozicione Drupal. Simboli '*' është Jolly. Shembull pozicionesh janë %blog për faqen e ditarëve dhe %blog-wildcard për çdo ditar personal. %front është faqja kryesore.

en: Enabled languages
sq: Gjuhët e aktivizuara

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sq: Nëse është zgjedhur modaliteti PHP, shkruaj kodin PHP midis %php. Ki parasysh që ekzekutimi i një kodi jokorrekt PHP mund të dëmtojë sitin tënd Drupal.

en: PHP filter
sq: Filtri PHP
