Syntax Highlighter (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Theme
uk: Тема

en: Input filters
uk: Фільтри введення

en: print
uk: друк

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляху Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, %blog для сторінки блоґу і %blog-* для будь-якого персонального блоґу. %front - головна сторінка.

en: Enabled languages
uk: Увімкнені мови

en: Installed
uk: Встановлено

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано режим PHP, введіть PHP-код між %php. Пам'ятайте - виконання неправильного коду PHP може порушити роботу друпалівського сайту.

en: Tag name
uk: Назва теґу

en: PHP filter
uk: PHP фільтр

en: Pages or PHP code
uk: Сторінки або PHP-код
