Server and Db metrics (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Total
fa: مجموع

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: About
fa: درباره

en: Dashboard
fa: میزکار
