Server and Db metrics (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Enabled
ar: مفعل

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Total
ar: المجموع

en: Not found
ar: غير موجود

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.

en: About
ar: حول

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
