Server and Db metrics (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Settings
bg: Настройки

en: Total
bg: Общо

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Dashboard
bg: Табло
