Server and Db metrics (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Not found
ca: No trobat

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: E-mail from address
ca: Adreça de correu electrònic del remitent

en: About
ca: Detalls

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Table name
ca: Nom de la taula
