Server and Db metrics (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Enabled
is: Virkt

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Settings
is: Stillingar

en: Total
is: Samtals

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Your message has been sent.
is: Skilaboð þín hafa verið send.

en: About
is: Um
