Server and Db metrics (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Enabled
jv: Urip

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Settings
jv: Sétingan

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: About
jv: Ngenani

en: Dashboard
jv: Dasbor
