Server and Db metrics (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು
