Server and Db metrics (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: About
ku: دەربارە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
