Server and Db metrics (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Total
lv: Kopā

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: E-mail from address
lv: E-pasts no adreses

en: About
lv: Par

en: Dashboard
lv: Darbgalds
