Server and Db metrics (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍
