Server and Db metrics (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Enabled
fa: فعال

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Your message has been sent.
fa: پیغام شما ارسال شد.

en: About
fa: درباره
