Server and Db metrics (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Enabled
tr: Etkin

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Total
tr: Toplam

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Your message has been sent.
tr: İletiniz gönderildi.

en: E-mail from address
tr: Gönderen e-posta adresi

en: About
tr: Hakkında

en: Dashboard
tr: Pano
