Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Body
af: Teks

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Settings
af: Verstellings

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.
