Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Settings
ast: Preferencies

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax
