Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: About
az: Haqqında
