Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Enabled
be: Уключана

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Settings
be: Налады

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: About
be: Аб

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Table name
be: Назва табліцы
