Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
