Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས
