Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Your message has been sent.
cy: Mae'ch neges wedi ei yrru.

en: E-mail from address
cy: E-bost o gyfeiriad
