Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Total
da: I alt

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Your message has been sent.
da: Din besked er blevet sendt.

en: E-mail from address
da: E-mail 'fra' adresse

en: About
da: Om

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
da: Afsenderadressen for alle e-mails.

en: Table name
da: Tabelnavn
