Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Your message has been sent.
el: Το μήνυμά σας στάλθηκε.

en: E-mail from address
el: Διεύθυνση αποστολέα του e-mail

en: About
el: Περί

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων
