Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Settings
fi: Asetukset

en: Total
fi: Yhteensä

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Your message has been sent.
fi: Viestisi on lähetetty.

en: E-mail from address
fi: Sähköpostin lähetysosoite

en: About
fi: Tietoja

en: Dashboard
fi: Työpöytä
