Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Enabled
is: Virkjað

en: Daily
is: Dagliga

en: Weekly
is: Vikuliga

en: Settings
is: Setingar

en: Your message has been sent.
is: Tíni boð eru send.

en: About
is: Um
