Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Enabled
fr: Activé

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Settings
fr: Paramètres

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Your message has been sent.
fr: Votre message a été envoyé.

en: E-mail from address
fr: Adresse de courriel de l'expéditeur

en: About
fr: À propos

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
fr: L'adresse e-mail d'où tous les e-mails seront envoyé.

en: Dashboard
fr: Tableau de bord

en: Table name
fr: Nom du tableau
