Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: About
gu: વિશે
