Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Total
hi: कुल

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Your message has been sent.
hi: आपका संदेश भेज दिया गया

en: About
hi: के बारे में

en: cURL
hi: कर्ल
