Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Settings
hr: Postavke

en: Total
hr: Ukupno

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: About
hr: Opis

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
