Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Settings
hu: Beállítások

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Not found
hu: Nem található

en: Memory Limit
hu: Memóriakorlát

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: E-mail from address
hu: Az e-mail feladójának címe

en: About
hu: Leírás

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
hu: Az e-mailek küldésekor használt feladó e-mail cím.

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Table name
hu: Tábla neve
