Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Dashboard
hy: Վահանակ
