Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Body
id: Isi

en: Enabled
id: Aktif

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Your message has been sent.
id: Pesan anda sudah dikirim.

en: About
id: Tentang

en: Dashboard
id: Dasbor
