Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Enabled
ja: 有効

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Settings
ja: 設定

en: Total
ja: 合計

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Your message has been sent.
ja: メッセージは送信されました

en: E-mail from address
ja: メール差出人アドレス

en: About
ja: アバウト

en: Dashboard
ja: ダッシュボード
