Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Memory Limit
ka: მეხსიერების ლიმიტი

en: Upload Max Filesize
ka: ასატვირთი ფაილის მაქს. ზომა
