Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.
