Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Body
km: តួ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។

en: About
km: អំពី

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
