Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Total
lt: Iš viso

en: Not found
lt: Nerasta

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: E-mail from address
lt: El. pašto NUO adresas

en: About
lt: Apie

en: Dashboard
lt: Darbastalis
