Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Settings
mr: संरचना

en: Total
mr: एकूण

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Your message has been sent.
mr: तुमचा संदेश पाठवला गेला
