Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: About
my: အကြောင်း

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
