Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: About
ne: बारेमा

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
