Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Settings
nl: Instellingen

en: Total
nl: Totaal

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: E-mail from address
nl: E-mailadres van afzender

en: About
nl: Over

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
nl: Het e-mailadres waarvan alle e-mails verstuurd zullen worden.

en: Table name
nl: Tabelnaam
