Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Your message has been sent.
nn: Meldinga di er sent.

en: Dashboard
nn: Styringspanel
