Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Enabled
oc: Activat

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Settings
oc: Paramètres

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: About
oc: A prepaus

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
