Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Enabled
pl: Włączone

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Total
pl: Razem

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: E-mail from address
pl: Adres nadawcy e-maila

en: About
pl: O stronie

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
pl: Adres e-mail, z którego będą wysyłane wszystkie wiadomości.

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Table name
pl: Nazwa tabeli
